Blog > Komentarze do wpisu

Ciekawa zapowiedź na jesień

Zbliżająca się jesień to doskonała okazja na to żeby odświeżyć swoją domową biblioteczkę . chociaż powszechnie uważa się, że Polacy bardzo mało czytają to jednak wszystkie nowości i bestsellery sprzedają się naprawdę bardzo dobrze.

A jakich publikacji możemy się spodziewać w najbliższym czasie?


Jeżeli jesteście fanami Science Fiction to koniecznie musicie przeczytać książkę Cezarego Zbierzchowskiego „Holocaust F”. Książka ukazała się na koniec sierpnia i już budzi mnóstwo kontrowersji. Po samym wstępie można wywnioskować, że jest to bardzo ciekawa i przyciągająca publikacja. 


Kolejną wartą polecenia książką jest „Droga Lodowa” Stefana Waydenfelda. Moim zdaniem każdy Polak powinien taką lekturę uznać za obowiązkową. Książka ma podłoże historyczne i pokazuje nam jakie piekło przeżywały osoby próbujące wydostać się z Syberii. Już sam tytuł książki wiele nam mówi o losach osób będących w ciągłej tułaczce. 


I na koniec coś lżejszego kalibru czyli książka „Abba w Polsce”. Książka pokazuje nam kulisy słynnego koncertu, opowiada o tym jakie to było wielkie przedsięwzięcie.

środa, 11 września 2013, bloggi891

Polecane wpisy