Blog > Komentarze do wpisu

Co lubię oprócz książek?

Ostatnio z książek udało mi się zapolować na promocji we wszystkim nam znanym dyskoncie. Ceny były kuszące - 9,99 zł za sztukę...  cztery okazy zasiliły moją kolekcję. Dwie książki Griffin i dwie książki Chmielewskiej. Jednak to nie wszystkie moje nowe nabytki.

Ostatnio udało mi się kupić bardzo ładny zegarek o klasycznym kształcie, na czarnym skórzanym pasku i ze srebrną tarczą. Ładny, klasyczny, ale z werwą. I co najważniejsze szwajcarski.

DOXA to światowy producent zegarków. Marka ta jest znana już od XIX wieku. Jednak trochę później została uznaną szwajcarską firmą zegarmistrzowską. Z pewnością jej renoma przekłada się na to, że ludzie poszukujący dobrego zegarka (w tym ja) kupują często wyroby tej marki.

 

Gdzie dokonałam zakupu? W sklepie internetowym, o tutaj http://www.zegarkistyle.pl/doxa-c-305.html Jednak w razie, gdyby zegarek mi się nie spodobał mogłam go odesłać w ciągu nawet miesiąca pod warunkiem, że zegarek był nieużywany. Świetne rozwiązanie, zwłaszcza, że nie zawsze to co ładnie wygląda na obrazku prezentuje się tak dobrze na żywo.

 

 

czwartek, 17 kwietnia 2014, bloggi891

Polecane wpisy