RSS
czwartek, 17 kwietnia 2014

Jak wiadomo są bestsellery i bezsensy. Jednak w tym miesiącu jest wiele zaskakujących pozycji. Co znajduje się w TOP 10?

1.Karolina na detoksie - Szaciłło M., Kopocz K.

2.Masa o kobietach polskiej mafii - Górski A.

3.Autostopem przez życie - Skokowski P.

4.100/XX. Antologia polskiego reportażu XX wieku -Szczygieł M.

5.Zbuntowana tom 2 - Roth V.

6.Doradca smaku - Moran M.

7.Wierna - Roth V.

8.Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej - Chodakowska E.

9.Swoją drogą - Michniewicz T.

10.Rodzina - Jaruzelska M.

11:51, bloggi891
Link Dodaj komentarz »

Ostatnio z książek udało mi się zapolować na promocji we wszystkim nam znanym dyskoncie. Ceny były kuszące - 9,99 zł za sztukę...  cztery okazy zasiliły moją kolekcję. Dwie książki Griffin i dwie książki Chmielewskiej. Jednak to nie wszystkie moje nowe nabytki.

Ostatnio udało mi się kupić bardzo ładny zegarek o klasycznym kształcie, na czarnym skórzanym pasku i ze srebrną tarczą. Ładny, klasyczny, ale z werwą. I co najważniejsze szwajcarski.

DOXA to światowy producent zegarków. Marka ta jest znana już od XIX wieku. Jednak trochę później została uznaną szwajcarską firmą zegarmistrzowską. Z pewnością jej renoma przekłada się na to, że ludzie poszukujący dobrego zegarka (w tym ja) kupują często wyroby tej marki.

 

Gdzie dokonałam zakupu? W sklepie internetowym, o tutaj http://www.zegarkistyle.pl/doxa-c-305.html Jednak w razie, gdyby zegarek mi się nie spodobał mogłam go odesłać w ciągu nawet miesiąca pod warunkiem, że zegarek był nieużywany. Świetne rozwiązanie, zwłaszcza, że nie zawsze to co ładnie wygląda na obrazku prezentuje się tak dobrze na żywo.

 

 

11:38, bloggi891
Link Dodaj komentarz »